Už atsakingą ir nuoširdų darbą padėkota savivaldybės vadovams

Balandžio 12 d. Lazdijų rajono savivaldybės administracijoje skambėjo nuoširdūs padėkos žodžiai. Daugybės žmonių ištarti „Ačiū“ buvo skirti ilgamečiui Lazdijų rajono savivaldybės merui Artūrui Margeliui, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos direktoriui Gintautui Salatkai, direktoriaus pavaduotojui Jonui Stankevičiui, Lazdijų rajono savivaldybės vicemerui Valdui Petrui Mikelioniui, Lazdijų rajono savivaldybės mero patarėjui Jonui Gudžiauskui ir mero padėjėjui Tomui Savukui.

Lazdijų rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, skyrių vedėjai, seniūnai dėkojo savivaldybės vadovams už nuoširdų bendravimą, kartu pasiektus rezultatus, savitarpio supratimą, kartais reiklų ar griežtą žodį, tačiau visada vedantį bendro tikslo – gražesnio, saugesnio, modernesnio ir laimingesnio gyvenimo Lazdijų krašte – link. Kaip padėkos ženklas, vadovams buvo padovanoti jauni medeliai, kurie simbolizuoja augimą, jėgą ir stabilumą.

Į Lazdijų rajono savivaldybės Tarybos posėdžių salę atvyko ir visų mokyklų direktoriai, Lazdijų kultūros centro, Lazdijų švietimo centro, Lazdijų krašto muziejaus, Lazdijų viešosios bibliotekos, Lazdijų meno mokyklos, Lazdijų sporto centro vadovai bei svečiai: Lazdijų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos viršininkas Marius Varnelis, Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rimantas Bokmota, Lazdijų rajono policijos komisariato viršininkas Vidmantas Kondrackis, Lietuvos kariuomenės KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk.ltn. Arnas Mikaila ir Lietuvos šaulių sąjungos Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės vadas Skirmantas Valatkevičius. Kiekvienas atvykęs svečias turėjo už ką padėkoti savivaldybės vadovams: už pagalbą, iniciatyvas, palaikymą, skirtą finansavimą, nesuskaičiuojamą skirtą laiką ne tik darbo, bet ir poilsio metu, išsakytus nuoširdžius palaikymo žodžius, ugdomą pilietiškumą, meilę savo gimtajam kraštui ir paliktą ryškų pėdsaką Lazdijų krašto istorijoje.
Lazdijų r. sav. inf.
Griežtai draudžiama Lazdijietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Lazdijietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Lazdijietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.204.179.0.

Rašyti

Portalo Lazdijietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Lazdijai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Veisiejai ir vėl pulsuos triatlono ritmu

Jau ketvirtą kartą Lietuvos triatlono taurė sugrįš į Lazdijų kraštą. Rugpjūčio 17 dieną Mažąja kultūros sostine tituluojamuose Viesieju...

Susisiekimo problema viešuoju transportu Lazdijų r. pagaliau sprendžiama – gyventojams bus patogiau

Lazdijų rajono savivaldybėje lankėsi UAB „Lazdijų autobusų parkas“ akcininkas Valius Micevičius ir direktorius Ramūnas Masiulionis. Susitik...