Lazdijų ligoninėje lankėsi LR Seimo narys Antanas Matulas

Lazdijų ligoninėje viešėjo Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto narys Antanas Matulas, atstovaujantis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijai. Susitikimo su Lazdijų ligoninės kolektyvu pradžioje jis sakė, jog šiuo metu važinėja po Lietuvą pristatydamas numatomą ligoninių reformą. Į Lazdijus jis anksčiau, nei buvo numatęs savo darbo grafike, atvyko savo partijos kolegų kvietimu.
Svečias, prieš pradėdamas ligoninių reformos pristatymą, nusistebėjo kai kurių specialistų trūkumu mūsų rajono ligoninėje. Jis sakė, jog prieš ateidamas į šį susitikimą susipažino su ligoninėje dirbančių gydytojų darbo grafiku ir labai nustebo  pamatęs, jog ligoninėje nedirba kardiologas – specialistas, kuris antrinio lygio gydymo įstaigoje yra tiesiog privalomas, taip pat – ir kiti specialistai.  Susitikimo metu buvo kalbama ne tik apie ligoninių reformą apskritai, bet ir apie  Lazdijų ligoninės  ateities perspektyvas.  Seimo narys Antanas Matulas sakė, jog jei po ateinančių Seimo rinkimų taptų Sveikatos apsaugos ministru, kaip jam esą yra numatę partijos kolegos, tuomet siektų, kad restruktūrizacija rajonų ligoninėse praeitų „protingai“, paliekant tas paslaugas, kurias ligoninė gali užtikrinti.  „Gal ne tik slaugą, bet ir terapiją“ – sakė Seimo narys A. Matulas.
Susitikime dėl įtemptos darbotvarkės negalėjęs dalyvauti  rajono savivaldybės meras Artūras Margelis sakė, jog nėra nustebintas tokiais buvusio savo kolegos partijoje Antano Matulo pareiškimais. Pasak jo, ilgametis Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Seime Antanas Matulas buvo vienas pirmųjų, prabilęs apie rajonų ligoninių restruktūrizaciją, tai yra apie jose teikiamų paslaugų mažinimą.  „Tiksliau, jis už mažų rajonų ligoninių naikinimą. O mums toks siūlymas netinka. Mes siekiame ir toliau sieksime, kad mūsų žmonės kuo daugiau paslaugų gautų Lazdijų ligoninėje“, - sakė savivaldybės meras Artūras Margelis.
 Lazdijų r. sav. inf.

Griežtai draudžiama Lazdijietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Lazdijietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Lazdijietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.228.185.211.

Rašyti

Portalo Lazdijietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Lazdijai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Svarbi informacija Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams:autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai

Laikini vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai, kuriais UAB „Lazdijų autobusų parkas“ priklaus...

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Lazdijų rajono savivaldybėje

Užimtumo tarnyba skelbia laisvas darbo vietas Lazdijų rajone.