Bus įdarbinti daugiau nei 100 Lazdijų rajono savivaldybės gyventojų

Lazdijų rajono savivaldybė padeda gyventojams įsitraukti į darbo rinką ir  jau ne pirmus metus įgyvendina Užimtumo didinimo programą,  kurios tikslas yra stiprinti darbo įgūdžius, siekiant suteikti galimybę bedarbiams laikinai įsidarbinti, užsidirbti pragyvenimui būtinų lėšų, atstatyti turimus darbo įgūdžius, kelti motyvaciją dirbti ir sėkmingai integruotis į darbo rinką, mažinti socialinę-konkurencinę atskirtį, teikti socialinę naudą vietos bendruomenei.
Iki šių metų gruodžio 14 dienos bus įdarbinti 115 Lazdijų rajono savivaldybės gyventojai, kurie registruoti Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo misterijos Kauno  klientų aptarnavimo departamento Lazdijų skyriuje. Šiai Užimtumo didinimo programai įgyvendinti yra skirta 250 tūkst. eurų. 
Džiugu, tai, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai skyrus lėšas metų pradžioje buvo įdarbinti 44 darbo ieškantys asmenys, o Lazdijų rajono savivaldybės mero Artūro Margelio  iniciatyva, siekiant mažinti bedarbystės lygį rajone,  buvo dar du kartus kreiptasi į ministeriją dėl papildomų lėšų gavimo. Gavus papildomas prašomas lėšas atsirado galimybė papildomai įdarbinti 71 darbo ieškantį Lazdijų rajono savivaldybės gyventoją.
Programa skirta Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams, ir atitinkantiems šiuos prioritetus: gaunantiems piniginę socialinę paramą, vyresniems kaip 40 metų darbingiems bedarbiams, rūpintiniams, kuriems iki pilnametystės buvo nustatyta rūpyba, kol jiems sukaks 25 metai ir  asmenims, patiriantiems socialinę riziką. 
Užimtumo didinimo priemonės organizuojamos laikinai įdarbinant darbo ieškančius asmenis Lazdijų rajono savivaldybės įmonėse ir organizacijose.   Lazdijų rajono savivaldybėje numatomi  šie laikinieji darbai: valstybinių parkų teritorijų tvarkymas, melioracijos ir hidrotechnikos statinių, valstybinės žemės ir kito valstybės turto tvarkymas ir priežiūra, darbai antrinės sveikatos priežiūros įstaigose, pagalbiniai darbai, teikiant socialinę pagalbą, archyvinių dokumentų ir kitų dokumentų tvarkymo darbai.
Spalio 10 d.  Užimtumo didinimo programos atrankos komisija jau patvirtino darbdavių sąrašą ir šiuo metu vyksta sutarčių pasirašymas.  Darbuotojai pradės dirbti 2018 m. spalio 15 d.
Lazdijų r. sav. inf.
Griežtai draudžiama Lazdijietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse be raštiško ar žodinio redakcijos sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti Lazdijietis.lt kaip šaltinį ir naudoti aktyvią Lazdijietis.lt nuorodą.

Prie kiekvieno Jūsų komentaro bus rodomas IP 34.228.185.211.

Rašyti

Portalo Lazdijietis.lt redakcija neatsako už komentarus ir jų neredaguoja, tačiau pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus ar reklamuoja. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus Lazdijai@internetozinios.lt. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn.

Taip pat skaitykite

Svarbi informacija Lazdijų rajono savivaldybės gyventojams:autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai

Laikini vietinio (priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusų maršrutai ir tvarkaraščiai, kuriais UAB „Lazdijų autobusų parkas“ priklaus...

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Lazdijų rajono savivaldybėje

Užimtumo tarnyba skelbia laisvas darbo vietas Lazdijų rajone.